ТОВ ДОНЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО ЕКСПЕРТИЗ

Контакти

Юридична адреса
83014, м. Донецьк, просп. Полеглих Комунарів, 76
Керівник
Тарариєв Володимир Вікторович
Код ЄДРПОУ22014764
Дата реєстрації11.03.1994
Дата оновлення15.07.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОВ ДОНЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО ЕКСПЕРТИЗ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВ ДОНЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО ЕКСПЕРТИЗ» присвоєно код 22014764.

Керівником підприємства «ТОВ ДОНЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО ЕКСПЕРТИЗ» є Тарариєв Володимир Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВ ДОНЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО ЕКСПЕРТИЗ» — м. Донецьк, просп. Полеглих Комунарів, 76.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВ ДОНЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО ЕКСПЕРТИЗ»
Поділіться інформацією в соцмережах