ОНИЩЕНКО, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
86020, Донецька обл., Ясинуватський р-н, смт. Очеретине, вул. Піонерська, 12
Керівник
Онищенко Анатолій Миколайович
Код ЄДРПОУ22016935
Дата реєстрації24.01.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОНИЩЕНКО, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОНИЩЕНКО, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 22016935.

Керівником підприємства «ОНИЩЕНКО, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Онищенко Анатолій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОНИЩЕНКО, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Донецька обл., Ясинуватський р-н, смт. Очеретине, вул. Піонерська, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОНИЩЕНКО, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах