ВУГЛЕДАРСЬКЕ МІСЬКЕ ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ

Контакти

Юридична адреса
85670, Донецька обл., м. Вугледар, вул. 30 років Перемоги, 16
Керівник
Чупейда Світлана Миколаївна
Код ЄДРПОУ22026951
Дата реєстрації03.01.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВУГЛЕДАРСЬКЕ МІСЬКЕ ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВУГЛЕДАРСЬКЕ МІСЬКЕ ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ» присвоєно код 22026951.

Керівником підприємства «ВУГЛЕДАРСЬКЕ МІСЬКЕ ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ» є Чупейда Світлана Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВУГЛЕДАРСЬКЕ МІСЬКЕ ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ» — Донецька обл., м. Вугледар, вул. 30 років Перемоги, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВУГЛЕДАРСЬКЕ МІСЬКЕ ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах