ЄВІСТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
86060, Донецька обл., м. Авдіївка, вул. Тимірязєва, 1
Бухгалтерія
Керівник
Єрдак Валентина Петрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22028625
Дата реєстрації14.04.1994
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЄВІСТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЄВІСТ, ТОВ» присвоєно код 22028625.

Керівником підприємства «ЄВІСТ, ТОВ» є Єрдак Валентина Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЄВІСТ, ТОВ» — Донецька обл., м. Авдіївка, вул. Тимірязєва, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЄВІСТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах