МАРЕЙ, ПП

Контакти

Юридична адреса
87500, Донецька обл., м. Маріуполь, просп. Металургів, 94, к. 45
Телефони
Керівник
Шабров Віталій Миколайович
Код ЄДРПОУ22030378
Дата реєстрації05.12.1994
Дата оновлення03.01.1995
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАРЕЙ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАРЕЙ, ПП» присвоєно код 22030378.

Керівником підприємства «МАРЕЙ, ПП» є Шабров Віталій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАРЕЙ, ПП» — Донецька обл., м. Маріуполь, просп. Металургів, 94, к. 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАРЕЙ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах