ФІРМА САНА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83023, м. Донецьк, вул. Сєченова, 31
Телефони
Керівник
Манжелей Ольга Юріївна
Бухгалтер
Манжелей Ольга Юрьївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22032169
Дата реєстрації20.12.1994
Дата оновлення03.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФІРМА САНА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФІРМА САНА, ТОВ» присвоєно код 22032169.

Керівником підприємства «ФІРМА САНА, ТОВ» є Манжелей Ольга Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФІРМА САНА, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Сєченова, 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФІРМА САНА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах