ГЕОЛОГ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
84500, Донецька обл., м. Бахмут, вул. Сибірцева, 17
Телефони
Керівник
Логвінов Валерій Геннадійович
Код ЄДРПОУ22034366
Дата реєстрації23.03.1990
Дата оновлення01.06.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГЕОЛОГ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГЕОЛОГ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 22034366.

Керівником підприємства «ГЕОЛОГ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО» є Логвінов Валерій Геннадійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГЕОЛОГ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО» — Донецька обл., м. Бахмут, вул. Сибірцева, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГЕОЛОГ, САДОВЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах