ТЕХПРОМ ЕКО, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
84500, Донецька обл., м. Бахмут, вул. Бахмутська, 48
Керівник
Зуйкіна Ірина Володимирівна
Кількість співробітників6 чел.
Код ЄДРПОУ22034755
Дата реєстрації08.02.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТЕХПРОМ ЕКО, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕХПРОМ ЕКО, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 22034755.

Керівником підприємства «ТЕХПРОМ ЕКО, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» є Зуйкіна Ірина Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕХПРОМ ЕКО, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» — Донецька обл., м. Бахмут, вул. Бахмутська, 48.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕХПРОМ ЕКО, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах