ТЕТЕРІВ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
10009, м. Житомир, вул. Селецька, 19, к. 60
Телефони
Керівник
Костюченко Микола Семенович
Код ЄДРПОУ22044663
Дата реєстрації31.08.1995
Дата оновлення07.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТЕТЕРІВ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕТЕРІВ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ПП» присвоєно код 22044663.

Керівником підприємства «ТЕТЕРІВ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ПП» є Костюченко Микола Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕТЕРІВ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ПП» — м. Житомир, вул. Селецька, 19, к. 60.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕТЕРІВ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах