КОРРЕКТ-ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
11700, Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Жовтнева, 1
Телефони
Керівник
Белов Юрій Вікторович
Код ЄДРПОУ22051386
Дата реєстрації17.05.1995
Дата оновлення01.08.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОРРЕКТ-ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОРРЕКТ-ЛТД, ТОВ» присвоєно код 22051386.

Керівником підприємства «КОРРЕКТ-ЛТД, ТОВ» є Белов Юрій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОРРЕКТ-ЛТД, ТОВ» — Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Жовтнева, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОРРЕКТ-ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах