ВІТЯЗЬ, СП

Контакти

Юридична адреса
10000, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 30, к. 26
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Галагуз Дмитро Миколайович
Бухгалтер
Ригун Надія Яківна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22052434
Дата реєстрації23.10.1996
Дата оновлення07.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІТЯЗЬ, СП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІТЯЗЬ, СП» присвоєно код 22052434.

Керівником підприємства «ВІТЯЗЬ, СП» є Галагуз Дмитро Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІТЯЗЬ, СП» — м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 30, к. 26.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІТЯЗЬ, СП»
Поділіться інформацією в соцмережах