ДРУЖБІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

Контакти

Юридична адреса
11024, Житомирська обл., Олевський р-н, смт. Дружба, вул. Незалежна, 4
Телефони
Керівник
Вербельчук Ганна Ярославівна
Код ЄДРПОУ22054870
Дата реєстрації29.06.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДРУЖБІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДРУЖБІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС» присвоєно код 22054870.

Керівником підприємства «ДРУЖБІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС» є Вербельчук Ганна Ярославівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДРУЖБІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС» — Житомирська обл., Олевський р-н, смт. Дружба, вул. Незалежна, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДРУЖБІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС»
Поділіться інформацією в соцмережах