ІВАНІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
11573, Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Іванівка, вул. Миру, 48а
Телефони
Керівник
Стасюк Марія Володимирівна
Код ЄДРПОУ22057087
Дата реєстрації22.06.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІВАНІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІВАНІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 22057087.

Керівником підприємства «ІВАНІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є Стасюк Марія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІВАНІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Іванівка, вул. Миру, 48а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІВАНІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах