КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ"ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
13100, Житомирська обл., Любарський р-н, смт. Любар, вул. Незалежності, 15
Телефони
Керівник
Сиротенко Наталія Миколаївна
Код ЄДРПОУ22059666
Дата реєстрації05.09.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ЦЕНТР УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ”ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ"ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 22059666.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ"ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Сиротенко Наталія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ"ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — Житомирська обл., Любарський р-н, смт. Любар, вул. Незалежності, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ЦЕНТР УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ”ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах