ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНИЙ КОМБІНАТ ”КАРПАТСЬКА ВЕЖА”, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
89600, Закарпатська обл., м. Мукачеве, вул. Миру, 10
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Дочинець Мирослав Іванович
Бухгалтер
Кочік Тетяна Михайлівна
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ22081619
Дата реєстрації17.12.1997
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНИЙ КОМБІНАТ ”КАРПАТСЬКА ВЕЖА”, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНИЙ КОМБІНАТ ”КАРПАТСЬКА ВЕЖА”, ТОВ» присвоєно код 22081619.

Керівником підприємства «ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНИЙ КОМБІНАТ ”КАРПАТСЬКА ВЕЖА”, ТОВ» є Дочинець Мирослав Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНИЙ КОМБІНАТ ”КАРПАТСЬКА ВЕЖА”, ТОВ» — Закарпатська обл., м. Мукачеве, вул. Миру, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНИЙ КОМБІНАТ ”КАРПАТСЬКА ВЕЖА”, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах