ТРАНССИНТЕЗ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
89600, Закарпатська обл., м. Мукачеве, вул. Драгоманова, 45
Телефони
Керівник
Косогов Дмитро Олексійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22082530
Дата реєстрації09.12.1997
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТРАНССИНТЕЗ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРАНССИНТЕЗ, ТОВ» присвоєно код 22082530.

Керівником підприємства «ТРАНССИНТЕЗ, ТОВ» є Косогов Дмитро Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРАНССИНТЕЗ, ТОВ» — Закарпатська обл., м. Мукачеве, вул. Драгоманова, 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРАНССИНТЕЗ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах