ТРЕЙД-ЮНІОН, КП

Контакти

Юридична адреса
88000, Закарпатська обл., м. Ужгород, пл. Народна, 5, к. 46
Телефони
Керівник
Андрусяк Ярослав Григорович
Код ЄДРПОУ22091411
Дата реєстрації12.06.1997
Дата оновлення08.04.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТРЕЙД-ЮНІОН, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРЕЙД-ЮНІОН, КП» присвоєно код 22091411.

Керівником підприємства «ТРЕЙД-ЮНІОН, КП» є Андрусяк Ярослав Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРЕЙД-ЮНІОН, КП» — Закарпатська обл., м. Ужгород, пл. Народна, 5, к. 46.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРЕЙД-ЮНІОН, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах