ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ПЕТРО-ПАВЛІВСЬКА СМТ ТЕРЕСВА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
90564, Закарпатська обл., Тячівський р-н, смт. Тересва, вул. Народна, 69
Телефони
Керівник
Бенчак Василь Миколайович
Код ЄДРПОУ22095063
Дата реєстрації04.10.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ПЕТРО-ПАВЛІВСЬКА СМТ ТЕРЕСВА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ПЕТРО-ПАВЛІВСЬКА СМТ ТЕРЕСВА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 22095063.

Керівником підприємства «ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ПЕТРО-ПАВЛІВСЬКА СМТ ТЕРЕСВА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ» є Бенчак Василь Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ПЕТРО-ПАВЛІВСЬКА СМТ ТЕРЕСВА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ» — Закарпатська обл., Тячівський р-н, смт. Тересва, вул. Народна, 69.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ПЕТРО-ПАВЛІВСЬКА СМТ ТЕРЕСВА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах