РЕЛІГІЙНА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА "ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО" С.РОКОСОВО ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
90410, Закарпатська обл., Хустський р-н, с. Рокосово, вул. Рокосівська, 11
Телефони
Керівник
Бич Василь Антонович
Код ЄДРПОУ22095225
Дата реєстрації12.09.1990
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА ”ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО” С.РОКОСОВО ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА "ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО" С.РОКОСОВО ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 22095225.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА "ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО" С.РОКОСОВО ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ» є Бич Василь Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА "ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО" С.РОКОСОВО ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ» — Закарпатська обл., Хустський р-н, с. Рокосово, вул. Рокосівська, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА ”ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО” С.РОКОСОВО ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах