ІНІЦІАТОР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
90300, Закарпатська обл., Виноградівський р-н, м. Виноградів, вул. Станційна, 37
Телефони
Керівник
Міговк Юрій Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22096288
Дата реєстрації06.10.1997
Дата оновлення19.08.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІНІЦІАТОР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНІЦІАТОР, ТОВ» присвоєно код 22096288.

Керівником підприємства «ІНІЦІАТОР, ТОВ» є Міговк Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНІЦІАТОР, ТОВ» — Закарпатська обл., Виноградівський р-н, м. Виноградів, вул. Станційна, 37.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНІЦІАТОР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах