ЗАЛІЗНИЧНИК, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
89600, Закарпатська обл., м. Мукачеве, вул. Підгорянська, 98а
Телефони
Керівник
Татаревський Микола Петрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22098790
Дата реєстрації24.11.1986
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАЛІЗНИЧНИК, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАЛІЗНИЧНИК, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 22098790.

Керівником підприємства «ЗАЛІЗНИЧНИК, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» є Татаревський Микола Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАЛІЗНИЧНИК, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» — Закарпатська обл., м. Мукачеве, вул. Підгорянська, 98а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАЛІЗНИЧНИК, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах