ПІДПОЛОЗЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ ЖДЕНІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
89121, Закарпатська обл., Воловецький р-н., село Підполоззя, б. 147
Керівник
Коваль Надія Іванівна
Код ЄДРПОУ22099097
Дата реєстрації06.12.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПІДПОЛОЗЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ ЖДЕНІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПОЛОЗЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ ЖДЕНІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 22099097.

Керівником підприємства «ПІДПОЛОЗЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ ЖДЕНІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Коваль Надія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПОЛОЗЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ ЖДЕНІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Закарпатська обл., Воловецький р-н., село Підполоззя, б. 147.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДПОЛОЗЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ ЖДЕНІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах