ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ ТА ІНШИХ ВІЙСЬКОВИХ КОНФЛІКТІВ ЗАРУБІЖНИХ ДЕРЖАВ

Контакти

Юридична адреса
89000, Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, смт. Великий Березний, вул. Вакарова, 1, к. 1
Телефони
Керівник
Веселовський Віктор Іванович

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ22102712
Дата реєстрації03.05.1995
Дата оновлення15.07.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ ТА ІНШИХ ВІЙСЬКОВИХ КОНФЛІКТІВ ЗАРУБІЖНИХ ДЕРЖАВ» присвоєно код 22102712.

Керівником підприємства «ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ ТА ІНШИХ ВІЙСЬКОВИХ КОНФЛІКТІВ ЗАРУБІЖНИХ ДЕРЖАВ» є Веселовський Віктор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ ТА ІНШИХ ВІЙСЬКОВИХ КОНФЛІКТІВ ЗАРУБІЖНИХ ДЕРЖАВ» — Закарпатська обл., Великоберезнянський р-н, смт. Великий Березний, вул. Вакарова, 1, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ ТА ІНШИХ ВІЙСЬКОВИХ КОНФЛІКТІВ ЗАРУБІЖНИХ ДЕРЖАВ»
Поділіться інформацією в соцмережах