ПРОДБУД, ДОЧП ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЇ ФІРМИ

Контакти

Юридична адреса
90300, Закарпатська обл., Виноградівський р-н, м. Виноградів, вул. Промислова, 1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Онисько Іван Іванович
Бухгалтер
Рацин Михайло Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22103449
Дата реєстрації28.10.1996
Дата оновлення28.01.1999
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОДБУД, ДОЧП ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЇ ФІРМИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОДБУД, ДОЧП ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЇ ФІРМИ» присвоєно код 22103449.

Керівником підприємства «ПРОДБУД, ДОЧП ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЇ ФІРМИ» є Онисько Іван Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОДБУД, ДОЧП ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЇ ФІРМИ» — Закарпатська обл., Виноградівський р-н, м. Виноградів, вул. Промислова, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОДБУД, ДОЧП ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЇ ФІРМИ»
Поділіться інформацією в соцмережах