МУКАЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
89624, Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Нове Давидково, вул. Набережна, 62
Телефони
Керівник
Качур Іван Дмитрович
Код ЄДРПОУ22104668
Дата реєстрації27.05.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МУКАЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МУКАЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 22104668.

Керівником підприємства «МУКАЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ» є Качур Іван Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МУКАЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ» — Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Нове Давидково, вул. Набережна, 62.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МУКАЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах