ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ”ЗАКАРПАТЛІФТ” ТОВ ”ВВС ЛІФТ ГРУП”

Контакти

Юридична адреса
88000, м. Ужгород, вул. Польова, 4
Телефони
Керівник, директор
Синевич Іван Андрійович
Бухгалтер
Рейпаші Світлана Юріївна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ22109878
Кількість працівників11 чол.
Дата реєстрації28.12.1994
Дата оновлення24.06.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ”ЗАКАРПАТЛІФТ” ТОВ ”ВВС ЛІФТ ГРУП”» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ”ЗАКАРПАТЛІФТ” ТОВ ”ВВС ЛІФТ ГРУП”» присвоєно код 22109878.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ”ЗАКАРПАТЛІФТ” ТОВ ”ВВС ЛІФТ ГРУП”» є Синевич Іван Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ”ЗАКАРПАТЛІФТ” ТОВ ”ВВС ЛІФТ ГРУП”» — м. Ужгород, вул. Польова, 4.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ”ЗАКАРПАТЛІФТ” ТОВ ”ВВС ЛІФТ ГРУП”». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах