БАНК ІНФОРМАЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
69000, м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 49
Телефони
Керівник
Волохов Юрій Вячиславович
Код ЄДРПОУ22133641
Дата реєстрації04.10.2006
Дата оновлення17.04.2007
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БАНК ІНФОРМАЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАНК ІНФОРМАЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ» присвоєно код 22133641.

Керівником підприємства «БАНК ІНФОРМАЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ» є Волохов Юрій Вячиславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАНК ІНФОРМАЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ» — м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 49.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАНК ІНФОРМАЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах