ЗЕРНООВОЩ, АГРОФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
72319, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. 8-го Березня, 10
Телефони
Керівник
Кривонос Олександр Васильович
Код ЄДРПОУ22148111
Дата реєстрації31.01.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗЕРНООВОЩ, АГРОФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗЕРНООВОЩ, АГРОФІРМА, ТОВ» присвоєно код 22148111.

Керівником підприємства «ЗЕРНООВОЩ, АГРОФІРМА, ТОВ» є Кривонос Олександр Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗЕРНООВОЩ, АГРОФІРМА, ТОВ» — Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. 8-го Березня, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗЕРНООВОЩ, АГРОФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах