ОСН КОМІТЕТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ МІКРОРАЙОНУ ПАСІЧНА М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА

Контакти

Юридична адреса
76008, м. Івано-Франківськ, вул. Горбачевського, 33
Телефони
Керівник
Фейчук Юрій Васильович
Код ЄДРПОУ22164966
Дата реєстрації16.11.2010
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОСН КОМІТЕТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ МІКРОРАЙОНУ ПАСІЧНА М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОСН КОМІТЕТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ МІКРОРАЙОНУ ПАСІЧНА М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА» присвоєно код 22164966.

Керівником підприємства «ОСН КОМІТЕТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ МІКРОРАЙОНУ ПАСІЧНА М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА» є Фейчук Юрій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОСН КОМІТЕТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ МІКРОРАЙОНУ ПАСІЧНА М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА» — м. Івано-Франківськ, вул. Горбачевського, 33.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОСН КОМІТЕТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ МІКРОРАЙОНУ ПАСІЧНА М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА»
Поділіться інформацією в соцмережах