ОРКОМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Молодіжна, 40, к. 67
Телефони
Керівник
Скотницький Орест Йосипович
Код ЄДРПОУ22167960
Дата реєстрації19.12.1994
Дата оновлення14.02.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОРКОМ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРКОМ, ТОВ» присвоєно код 22167960.

Керівником підприємства «ОРКОМ, ТОВ» є Скотницький Орест Йосипович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРКОМ, ТОВ» — м. Івано-Франківськ, вул. Молодіжна, 40, к. 67.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРКОМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах