ВІЛЬНЕ ПРИКАРПАТТЯ, КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
77635, Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, с. Петранка
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Худик Василь Григорович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22177785
Дата реєстрації17.05.1990
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІЛЬНЕ ПРИКАРПАТТЯ, КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІЛЬНЕ ПРИКАРПАТТЯ, КООПЕРАТИВ» присвоєно код 22177785.

Керівником підприємства «ВІЛЬНЕ ПРИКАРПАТТЯ, КООПЕРАТИВ» є Худик Василь Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІЛЬНЕ ПРИКАРПАТТЯ, КООПЕРАТИВ» — Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, с. Петранка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІЛЬНЕ ПРИКАРПАТТЯ, КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах