ПРОМІНЬ, КОЛЕКТИВНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 10
Телефони
Керівник
Сорока Михайло Леонович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22178827
Дата реєстрації17.06.1992
Дата оновлення22.07.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОМІНЬ, КОЛЕКТИВНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМІНЬ, КОЛЕКТИВНЕ ВКП» присвоєно код 22178827.

Керівником підприємства «ПРОМІНЬ, КОЛЕКТИВНЕ ВКП» є Сорока Михайло Леонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМІНЬ, КОЛЕКТИВНЕ ВКП» — м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМІНЬ, КОЛЕКТИВНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах