АГЕНСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ, АТЗТ

Контакти

Юридична адреса
78060, Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, смт. Обертин, вул. Хмельницького, 38
Керівник
Паланюк Василь Васильович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22180770
Дата реєстрації10.01.1995
Дата оновлення31.07.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АГЕНСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ, АТЗТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГЕНСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ, АТЗТ» присвоєно код 22180770.

Керівником підприємства «АГЕНСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ, АТЗТ» є Паланюк Василь Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГЕНСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ, АТЗТ» — Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, смт. Обертин, вул. Хмельницького, 38.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГЕНСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ, АТЗТ»
Поділіться інформацією в соцмережах