НИВА, ФГ

Контакти

Юридична адреса
78411, ВУЛ.ІВАНА МАЗЕПИ, 83, С.КАМІННА, НАДВІРНЯНСЬКИЙ р-н., ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Керівник
Возна Галина Йосипівна
Код ЄДРПОУ22185402
Дата реєстрації15.02.2005
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НИВА, ФГ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НИВА, ФГ» присвоєно код 22185402.

Керівником підприємства «НИВА, ФГ» є Возна Галина Йосипівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НИВА, ФГ» — ВУЛ.ІВАНА МАЗЕПИ, 83, С.КАМІННА, НАДВІРНЯНСЬКИЙ р-н., ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НИВА, ФГ»
Поділіться інформацією в соцмережах