СОШНИКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ВОРОНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
08363, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Сошників, вул. Іванова, 1
Телефони
Керівник
Пилипчук Микола Павлович
Код ЄДРПОУ22203376
Дата реєстрації18.03.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СОШНИКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ВОРОНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОШНИКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ВОРОНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 22203376.

Керівником підприємства «СОШНИКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ВОРОНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є Пилипчук Микола Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОШНИКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ВОРОНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — Київська обл., Бориспільський р-н, с. Сошників, вул. Іванова, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОШНИКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ВОРОНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах