САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ВАТУТІНЕЦЬ -2"

Контакти

Юридична адреса
07424, Київська обл., Броварський р-н, с. Заворичі, вул. Лісова, 143а
Телефони
Керівник
Тєтруєв Ігор Олександрович
Код ЄДРПОУ22204200
Дата реєстрації24.01.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ВАТУТІНЕЦЬ -2”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ВАТУТІНЕЦЬ -2"» присвоєно код 22204200.

Керівником підприємства «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ВАТУТІНЕЦЬ -2"» є Тєтруєв Ігор Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ВАТУТІНЕЦЬ -2"» — Київська обл., Броварський р-н, с. Заворичі, вул. Лісова, 143а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ВАТУТІНЕЦЬ -2”»
Поділіться інформацією в соцмережах