БОРИСО-ГЛІБСЬКА ПАРАФІЯ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

Контакти

Юридична адреса
08300, Київська обл., м. Бориспіль, вул. Суворова, 1
Телефони
Керівник
Бондар Олександр Віталійович
Код ЄДРПОУ22204430
Дата реєстрації27.12.2007
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БОРИСО-ГЛІБСЬКА ПАРАФІЯ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БОРИСО-ГЛІБСЬКА ПАРАФІЯ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ» присвоєно код 22204430.

Керівником підприємства «БОРИСО-ГЛІБСЬКА ПАРАФІЯ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ» є Бондар Олександр Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БОРИСО-ГЛІБСЬКА ПАРАФІЯ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ» — Київська обл., м. Бориспіль, вул. Суворова, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БОРИСО-ГЛІБСЬКА ПАРАФІЯ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах