ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ФОРТУНА” ЛТД

Контакти

Юридична адреса
26500, Кіровоградська обл., Голованівський р-н
Телефони
Керівник
Сорочинський Володимир Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22222250
Дата реєстрації31.08.1993
Дата оновлення13.03.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ФОРТУНА” ЛТД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ФОРТУНА” ЛТД» присвоєно код 22222250.

Керівником підприємства «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ФОРТУНА” ЛТД» є Сорочинський Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ФОРТУНА” ЛТД» — Кіровоградська обл., Голованівський р-н.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ФОРТУНА” ЛТД»
Поділіться інформацією в соцмережах