СВІТЛОВОДСЬКА МІСЬКА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ ТА ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ

Контакти

Юридична адреса
27500, Кіровоградська обл., м. Світловодськ, вул. Шевченка, 1, к. 3
Телефони
Керівник
Тишко Сергій Миколайович
Код ЄДРПОУ22225320
Дата реєстрації16.03.2011
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВІТЛОВОДСЬКА МІСЬКА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ ТА ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВІТЛОВОДСЬКА МІСЬКА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ ТА ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ» присвоєно код 22225320.

Керівником підприємства «СВІТЛОВОДСЬКА МІСЬКА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ ТА ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ» є Тишко Сергій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВІТЛОВОДСЬКА МІСЬКА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ ТА ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ» — Кіровоградська обл., м. Світловодськ, вул. Шевченка, 1, к. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВІТЛОВОДСЬКА МІСЬКА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ ТА ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах