СОКІЛ, САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
79018, Львівська обл., м. Львів, Шевченківський р-н., УРОЧИЩЕ ГОЛОСКО
Керівник
Романчук Наталія Ярославівна
Код ЄДРПОУ22333512
Дата реєстрації18.05.2010
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СОКІЛ, САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОКІЛ, САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 22333512.

Керівником підприємства «СОКІЛ, САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Романчук Наталія Ярославівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОКІЛ, САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Львівська обл., м. Львів, Шевченківський р-н., УРОЧИЩЕ ГОЛОСКО.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОКІЛ, САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах