СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 98 М. ЛЬВОВА

Контакти

Юридична адреса
79049, м. Львів, вул. Трильовського, 12
Керівник
Земба Людмила Ігорівна
Код ЄДРПОУ22335936
Дата реєстрації04.12.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 98 М. ЛЬВОВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 98 М. ЛЬВОВА» присвоєно код 22335936.

Керівником підприємства «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 98 М. ЛЬВОВА» є Земба Людмила Ігорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 98 М. ЛЬВОВА» — м. Львів, вул. Трильовського, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 98 М. ЛЬВОВА»
Поділіться інформацією в соцмережах