ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНЬОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 118 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
79035, м. Львів, вул. Дністерська, 7а
Телефони
Керівник
Вонітова Наталія Дмитрівна
Код ЄДРПОУ22337253
Дата реєстрації20.04.2006
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНЬОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 118 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНЬОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 118 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 22337253.

Керівником підприємства «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНЬОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 118 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Вонітова Наталія Дмитрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНЬОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 118 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — м. Львів, вул. Дністерська, 7а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНЬОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 118 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах