АКВА-БЕСКИД, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ТОВ

Контакти

Юридична адреса
Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Самбірська, 62, к. 29
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Макеєв Олександр Олексійович
Бухгалтер
Макєєв Олександр Олексійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22344303
Дата реєстрації05.11.1996
Дата оновлення31.12.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АКВА-БЕСКИД, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АКВА-БЕСКИД, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ТОВ» присвоєно код 22344303.

Керівником підприємства «АКВА-БЕСКИД, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ТОВ» є Макеєв Олександр Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АКВА-БЕСКИД, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ТОВ» — Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Самбірська, 62, к. 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АКВА-БЕСКИД, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах