РЯСНЯНСЬКЕ АТП, ПП АВТОТРАНСПОРТНЕ

Контакти

Юридична адреса
79018, м. Львів, вул. Головацького, 26, к. 1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Коваленко Валерій Володимирович
Бухгалтер
Гіщак Ольга Іванівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22348867
Дата реєстрації20.12.1994
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЯСНЯНСЬКЕ АТП, ПП АВТОТРАНСПОРТНЕ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЯСНЯНСЬКЕ АТП, ПП АВТОТРАНСПОРТНЕ» присвоєно код 22348867.

Керівником підприємства «РЯСНЯНСЬКЕ АТП, ПП АВТОТРАНСПОРТНЕ» є Коваленко Валерій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЯСНЯНСЬКЕ АТП, ПП АВТОТРАНСПОРТНЕ» — м. Львів, вул. Головацького, 26, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЯСНЯНСЬКЕ АТП, ПП АВТОТРАНСПОРТНЕ»
Поділіться інформацією в соцмережах