ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "МАГЕРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І - ІІІ СТУПЕНІВ МАГЕРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖОВКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Контакти

Юридична адреса
80327, Львівська обл., Жовківський р-н, смт. Магерів, вул. Жовківська, 34
Телефони
Керівник
Ролько Ірина Іванівна
Код ЄДРПОУ22356884
Дата реєстрації15.12.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ”МАГЕРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І - ІІІ СТУПЕНІВ МАГЕРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖОВКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "МАГЕРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І - ІІІ СТУПЕНІВ МАГЕРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖОВКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"» присвоєно код 22356884.

Керівником підприємства «ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "МАГЕРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І - ІІІ СТУПЕНІВ МАГЕРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖОВКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"» є Ролько Ірина Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "МАГЕРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І - ІІІ СТУПЕНІВ МАГЕРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖОВКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"» — Львівська обл., Жовківський р-н, смт. Магерів, вул. Жовківська, 34.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ”МАГЕРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І - ІІІ СТУПЕНІВ МАГЕРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖОВКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах