ОСТРОЖЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ МОСТИСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
81364, Львівська обл., Мостиський р-н, с. Острожець
Телефони
Керівник
Носовська Віра Юріївна
Код ЄДРПОУ22365989
Дата реєстрації18.10.2011
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОСТРОЖЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ МОСТИСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОСТРОЖЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ МОСТИСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 22365989.

Керівником підприємства «ОСТРОЖЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ МОСТИСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Носовська Віра Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОСТРОЖЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ МОСТИСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Львівська обл., Мостиський р-н, с. Острожець.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОСТРОЖЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ МОСТИСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах