ДУБОК, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
81130, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Сокільники, вул. Дубівка, 16
Керівник
Герейчак Надія Василівна
Код ЄДРПОУ22371984
Дата реєстрації19.02.2007
Дата оновлення04.08.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДУБОК, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДУБОК, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 22371984.

Керівником підприємства «ДУБОК, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Герейчак Надія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДУБОК, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Сокільники, вул. Дубівка, 16.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДУБОК, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах