РЕБОРДА, МПП

Контакти

Юридична адреса
80000, Львівська обл., Сокальський р-н, м. Сокаль, вул. Кропивницького, 4б
Телефони
Керівник
Пукас Ярослав Михайлович
Код ЄДРПОУ22382278
Дата реєстрації16.02.2001
Дата оновлення01.08.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕБОРДА, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕБОРДА, МПП» присвоєно код 22382278.

Керівником підприємства «РЕБОРДА, МПП» є Пукас Ярослав Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕБОРДА, МПП» — Львівська обл., Сокальський р-н, м. Сокаль, вул. Кропивницького, 4б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕБОРДА, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах