МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК СТАРОСАМБІРСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
82000, Львівська обл., Старосамбірський р-н, м. Старий Самбір, вул. Галицького Л., 40
Телефони
Керівник
Лешкович Марія Степанівна
Код ЄДРПОУ22386033
Дата реєстрації03.11.2009
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК СТАРОСАМБІРСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК СТАРОСАМБІРСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 22386033.

Керівником підприємства «МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК СТАРОСАМБІРСЬКОГО РАЙОНУ» є Лешкович Марія Степанівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК СТАРОСАМБІРСЬКОГО РАЙОНУ» — Львівська обл., Старосамбірський р-н, м. Старий Самбір, вул. Галицького Л., 40.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК СТАРОСАМБІРСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах