БРАТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Контакти

Юридична адреса
82465, Львівська обл., Стрийський р-н, с. Братківці, пл. Незалежності, 2
Телефони
Керівник
Клименчук Марія Богданівна
Код ЄДРПОУ22390332
Дата реєстрації29.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БРАТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БРАТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» присвоєно код 22390332.

Керівником підприємства «БРАТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» є Клименчук Марія Богданівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БРАТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» — Львівська обл., Стрийський р-н, с. Братківці, пл. Незалежності, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БРАТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах